Книга - наш друг і порадник

З 04.02.2013  по 08.02.2013 р. в  НВК «Боянська гімназія» проводився  «Тиждень книги».

Мета Тижня – підвищення культурної компетентності учнів, заохочення дітей до систематичного читання, популяризації найкращих надбань української та світової літератури.

Упродовж тижня учні  1-4 класів відвідали сільську бібліотеку.

Відбулася презентація книжкової виставки  «Книга – мудрий старший друг, книга знає  все  навкруг» . Учням 5-11 класів було запропоновано   перегляд фільму про процес створення книги на сучасному етапі.

Протягом тижня бібліотекар та члени учнівського самоврядування провели рейд- перевірку стану підручників.

Наприкінці тижня відбувся конкурс  «Книги - віконце у світ».

Учні  підготували інформацію про історію   виникнення книги, переглянули презентацію  про першу друковану книгу, її першодрукаря, про пам’ятники книзі в світі, розвиток книгодрукування в Україні.

Всіх зацікавила гра «Книга в житті людини».

Учням запропоновані: присливיя; рецепти лікування книги; грамотно, виразно висловлюватись; скласти картинку (Літературні пазли); правила «Як читати книгу».

Переможцями конкурсу стали  команди «Читачі» та «Бібліотекарі», які отримали подарунки.

Діти та дорослі ще раз пересвідчилися в тому, що книга – це відчинені двері до інших душ.