Вы здесь

Главная

 

З 11.02.2013 по 15.02.2013 р. в НВК «Боянська гімназія» проводився «Тиждень початкових класів».
 
Упродовж тижня учні  1-4 класів відвідали різні виховні, розвивальні та навчальні заходи.
 

11.02.2013 р. День цікавої математики 

В цей день між учнями 3-4 класів відбувся  конкурс « Розв’язуємо логічні завдання». Вони продемонстрували високий рівень знань, добре справилися на всіх етапах конкурсу, були активними, працювали разом.
 
Конкурс був цікавим, діти  - задоволені. Дух командний всіх згортує й перемогу подарує, але перемогла – дружба.
 
 
Уміння розв’язувати задачі є показником предметної математичної компетентності учня, його здатності до самостійного застосування результатів навчальної діяльності. Також. відбулася презентація  виставки  «Математичний вернісаж розвивальних ігор». Учням  1-4 класів було запропоновано багато завдань та вправ.
 

12.02.2013 р. День української мови

Одне з головних завдань школи – виховувати в учнів любов до рідної землі, до своєї Батьківщини. Так само кожна молода людина повинна володіти знаннями про Україну, про її культуру, історію, традиції і не в останню чергу про її символіку, бо вона є своєрідною карткою країни, вона ніби представляє її у світі, підтверджує  її існування. 
 
Саме з метою прищеплення учням поваги до рідної землі був проведений День української мови. На протязі дня учні початкових класів спілкувалися між собою на державній мові. Так само був оформлений стенд, присвячений символіці нашої держави. 
 
З метою формування національної свідомості, виховання почуття любові до своєї Батьківщини з учнями 1-4 класів була організована літературно-музична композиція  «Державні та народні символи України». 
 
Головним завданням цього заходу  було ознайомити учнів із символікою України.  Учасники ж показали, що вони люблять рідний край, оберігають традиції українського народу та знають що крім державних символів, наша держава має ще й народні символи – калину, вербу, барвінок, рушник, бо не дарма народна мудрість стверджує, що без верби і калини нема України. 
 
Можемо сказати, що проведення Дня української мови в нашій школі ще раз підтвердило, що наші учні люблять українську мову та шанують її, бо вона є ознакою нашої держави і несе в собі нашу історію. 
 
 
 
 

13.02.2013 р. День рідної мови

Учні 4 класу разом з їхньою вчителькою оформили стенд «Книга – джерело знань», який мав за мету ознайомити молодших школярів з новинками художньої літератури. 
 
Провели конкурс «Найкращий декламатор віршів румунською мовою». 
Учні продемонстрували свою майстерність декламуючи  вірші на різну тематику: про маму, дружбу, природу, доброту. 
 
 
Журі підвело підсумки та визначали  найкращих виконавців.
 
 

14.02.2013 р. День Св. Валентина 

 
Цей день святкують всі, святкували і ми. 
 
Для учнів початкових класів, другокласники  підготували виховний захід «Від щирого серця». Вони показали що у них щире та відкрите серце для кожного. 
 
Читаючи вірші, співаючи пісні, танцюючи учні продемонстрували, що вони люблять:  природу і друзів,  батьків і  родичів, школу  та навчання.
 
 
Офомили стенд з найкращими малюнками та творчими  роботами учнів початкових класів.  Кульмінацією заходу став конкурс «Найкраще серце». 
 
 

15.02.2013 р. День природознавства 

В рамках цього дня провели круглий стіл на тему «Це цікаво знати» під час якого учні початкових класів дізналися багато нового про тваринний та рослинний світ України. Учні мали змогу  ознайомитися з представниками фауни, які мешкають у наших лісах, степах та річках.  Із захопленням слухали розповідь про тварини різних світових широт. 
 
Була проведена виховна година з першокласниками «Червона та зелена книги України», яка мала за мету ознайомити учнів з представниками флори  та фауни, які знаходяться на межі зникнення. 
 
 
Наприкінці виховної години учні дійшли висновку, що людина ніколи не зможе жити щасливо в умовах збідненої, забрудненої природи і тому ми повинні оберігати природу рідного краю.