23 лютого – важлива та водночас яскрава сторінка в історії нашої держави. Змінюються часи, змінюються покоління та світогляд людей, але незмінним залишається високе та благородне значення слів “захисник Вітчизни”. Таке поєднання слів завжди асоціювалася з героїзмом та мужністю, самовідданістю та відвагою, стабільністю та безпекою. У цей день особливим змістом наповнюються такі святі поняття, як рідна земля, Батьківщина, вірність, обов’язок і честь.
Сьогодні ми живемо під мирним небом, завдячуючи військовослужбовцям і  шановним ветеранам! Не шкодуючи життя, у роки Великої Вітчизняної війни вони з честю відстояли свободу та незалежність Батьківщини.
Напередодні Дня Захисника Вітчизни 21 лютого в НВК «Боянська гімназія» відбувся конкурс «Нумо, хлопці!». В конкурсі взяли участь учні 9-11 класів. Під час змагань вони продемонстрували свої здібності та готовність до Захисту Вітчизни.

22 лютого в нашому закладі відбулися урочистості присвячені Дню Захисника Вітчизни. На свято були запрошені ветерани Великої вітчизняної війни, учасники бойових дій, жителі села, воїни-інтернаціоналісти.

Учні з повагою та гордістю, теплотою та вдячністю зверталися до  ветеранів, які  забезпечували мирне життя людей!  Побажали їм міцного здоров’я, щастя, бадьорого настрою та оптимізму, надійного тилу і чистого неба над головою!