10.04.2013р. на базі НВК «Боянська гімназія» відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Особливості вивчення рідних мов і літератур учнями 5-х класів ЗНЗ з навчанням мовами національних меншин за навчвальними програмами у 2013-2014 н.р.» за участю головного відділу нормативного забезпечення та організаційної роботи юридичного департаменту Міністерства освіти і науки молоді та спорту України Харченко С.Й.
Директор НВК «Боянська гімназія» Гавка Світлана Дінівна  ознайомила гостей з історією школи, структурою закладу, нормами роботи та результативністю. Учні та педагогічні працівники у своїх виступах висвітили роботу учнівського науково товариства  «Євріка», діяльність малої академії мистецтв, презентували кабінети румунської та української мови і літератури. Також учасники семінару мали можливість ознайомитись з діяльністю дошкільного підрозділу, відвідавши фрагменти занять у групах.

Беручи участь у таких семінарах вчителі збагачують свій професійний досвід та отримують задоволення від своєї плідної роботи. Така зустріч навіює натхнення в подальшому творчому шляху кожного вчителя.

Підводячи підсумки можна сказати, що гості із задоволенням відвідували наш заклад і отримали гарні враження від семінару.