Лише творчий вчитель може бути джерелом успіху своїх вихованців

В.Сухомлинський

Творчий учитель – це особистість, яка характеризується високим рівнем педагогічної креативності відповідним рівнем знань предмету, який викладає, набутими психолого-педагогічними знаннями, уміннями та навичками.Творчість - необхідна умова становлення самого педагога, його самопізнання, розвитку і розкриття як особистості. Творчість, розвиваючи здібності, формує педагогічну талановитість учителя.

З метою удосконалення форм в методів організації методичної роботи, розвитку педагогічної творчість і популяризації передового педагогічного досвіду, оптимізації діяльності педагогічного колективу, активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників інноваційної діяльності розробки необхідних методичних, дидактичних напрацювань вчителі НВК «Боянська гімназія», щороку приймають активну участь та стать переможцями конкурсу вернісажу педагогічних ідей «Творчість». В 2012-2013 році до районного конкурсу були представлені роботи вчителів: Зварич В.Г., Гузун Р.С., Кирнац О.І., Боти В.М., Гончарюк Г.І., Басараби Л.Т., Шинкури 3.3., Нікорюк А.С., Басараби М.М., Горди О.І., Вешки М.М.

В НВК «Боянська гімназія» працює творча група вчителів до складу якої входять вчителі, які мають вищу кваліфікаційну категорію та педагогічні
звання «вчитель-методист» та «стараший вчитель» з певним досвідом роботи, об'єднані однією педагогічною ідеєю.

Члени творчої групи мислять по-новому, розуміють необхідність впровадження прогресивного у навчанні і вихованні дітей. У своїй роботі використовують новітні технології, усвідомлюючи, що школі сьогодні необхідний не просто хороший вчитель а вчитель-новатор. Робота творчої групи забезпечує інноваційний підхід до здійснення навчально-виховного процесу на сучасному етапі, позитивно впливає на творче зростання всього педагогічного колективу.

Творчість є необхідною складовою праці вчителя.
Без неї неможливий педагогічний процес.