"Великою буває користь від учіння книжного"

Ярослав Мудрий

Педагогічний та учнівський колективи НВК «Боянська гімназія» є постійними учасниками акції "Живи, книго!"

У шкільній бібліотеці створено куточок "Живи, книго", де висвітлюються новини книжкового світу, правила поводження з книгою та результати перевірки підручників по класах.

Підсумки шкільної акції "Живи, книго!" :

Клас Середній бал
1 1 10,9
2 2 10,5

4 4 10,4
5 5 9,6
6 6 9,3
7 7 9,8
8 8 8,7
9 9 9,1
10 10-А 9,3
11 10-Б 8,2
12 11 9,5

Постійно діють виставки "Зупинись на хвилинку - подивись на новинку" та "Нові підручники".

Шкільна бібліотека в  НВК «Боянська гімназія » є справжнім цен¬тром всього навчально-виховного процесу. Мета заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращої української та світової літератури.  Наші учні із задоволення відвідують шкільну бібліотеку, де мають можливість ознайомитися з новими надходженнями підручників та художньої літератури.

Ми щиро ВІТАЄМО переможців у конкурсі «Найкращий читач»і бажаємо їм здоров’я, добра, успіхів та читацької наснаги.

2 Класс

Топорівська Марія

Фалка Кароліна

Дирда Ана-Кароліна

Тома Зоріна

3 Класс

Кирнац Крістіан

Бота Михайло

Фіка Іван

4 Класс

Лерку Іван

Морар Аліна

Матей Вероніка

Лерку Марінела

Пам’ятай, що книги – наші найкращі друзі. Вони не підведуть, не зрадять, порадять як вчинити і що сказати, тому що вони мудрі.

Читай хороші книги, люби їх, і все в житті у тебе буде  якнайкраще!