Навчання дітей основ безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних напрямів освітнього процесу. Завдання дорослих – не залякувати дітей, а користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а в ґрунтовній, цікавій, пояснювальній роботі вчити правильно користуватися ними. Тому,  вихователі нашого дошкільного підрозділу добирають такі форми і методи роботи, які дозволили б відчути дитині не лише цінність свого життя та здоров’я,  а й свої можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних ситуаціях. Для цього  з 11.11.2013.по 15.11.2013 був організований «Тиждень безпеки дитини». Були заплановані та проведені різноманітні заходи, що спрямовувалися на формування у дітей здоров’язберігаючої  поведінки в оточуючому їх світі, світі природи, людей.

Так, з дітьми всіх вікових груп було проведено цикл занять з різних розділів програми на тему: «Бережи себе, малюк». А саме: «Безпечні та небезпечні іграшки», «Птахи, звірі, плазуни – наші друзі й вороги», «Стихійні лиха», « Ми – активні учасники дорожнього руху», «Цукерка від незнайомця», «Один вдома», «Служба порятунку», «В гості до бабусі», «Ігровий майданчик лише місце для гри?», «Поганий настрій впливає на здоров’я».

Для батьків – оформлені куточки, стенди, папки-пересувки, зібрано багато цікавих порад та рекомендацій щодо безпечної поведінки дитини в довкіллі. Проведено консультації: «Татові інструменти», «Згуртована сім’я – це важливо», «Безпечні та небезпечні предмети».
       З педагогами проведена консультація «Небезпека мийних засобів», організовано засідання круглого столу « Безпечна поведінка дитини в присутності дорослих і без них».

На завершення тематичного тижня  була організована цікава розвага для всіх дошкільнят «Бережемо, себе діти!»  на якій діти закріплювали правила дорожнього руху, правила безпечної поведінки на дорогах, дорожні розмітки та знання про дорожні знаки, правила пожежної безпеки з переглядом мультфільму «Кіцин  дім», та проведено практичний тренінг з евакуації вихованців і працівників ДП.