Та  життя не вічне – Ольга помирає.
Та народ наш, український, завжди пам’ятає:
Ольга Кобилянська – квітка величава,
Орлиця гірська, зірка золотава,
Твоїм іменем назвали вулиці й теарти,
Музеї, садиби й кінотеатри

27 листопада в нашому закладі вшанували пам"ять Буковинської орлиці - Ольги Кобилянської з нагоди її 150-річчя з дня народження . Долаючи зневіру, позбавлена особистого щастя, О. Кобилянська самотужки шукала стежки до свого знедоленого люду і стала в літературі виразником його прагнень і сподівань, взявши на озброєння його мову.

Своїми повістями, оповіданнями, новелами і публіцистичними статтями вона зайняла гідне місце в українській літературі. Кращі її твори перекладено на багато мов, а такі твори, як «У неділю рано зілля копала», «Земля», «Царівна» екранізовані, із великим успіхом ішли в театрах нашої країни та за кордоном. І сьогодні, в день роковин О. Кобилянської хочеться доземно уклонитися пам’яті великої письменниці. Бо дороге, близьке її слово нам, її нащадкам.

В нашому заклоді був оформлений стенд «Ольга Кобилянська – відома і незнайома», де бібліотекар ознайомив учнів з її творчості.  Також був проведений  позакласний захід Ольга Кобилянська – славна дочка Буковини, на якому учні 5-9 класів читали  вірші з творчості письменниці.

Вчитель укр. мови Бузей А.В.
Бібліотекар Булай Д.Г.