Права людини! Права дитини! Ці фрази, міцно ввійшли в наше життя та прижилися в сучасному суспільстві. Людина повинна з дитинства рости з розумінням необхідності знати та виконувати свої права, обов’язки та поважати права і свободи інших людей.
      Метою Тижня права було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-естетичного спрямування; сприяти формуванню правової свідомості особистості; удосконалювати уміння логічно мислити; виховувати доброзичливість, людяність, тактовність, відповідальність.

Під час Тижня правової освіти у школі відбулися різноманітні заходи для учнів, які готували не лише вчителі правознавства, але й інші педагоги, а також учнівське самоврядування.

На загальношкільній лінійці  заступник директора з виховної роботи Бота А.В.  оголосила про початок Всеукраїнського  тижня права. Члени школи «Молодий юрист»  учні 11 класу Семенюк Микола та Миндреску Марія підготували інформації про зміст та значення Загальної Декларації прав людини. У день прийняття Загальної Декларації прав дитини, 10 грудня, у 1-11 кл. проведено всеукраїнський урок « Права людини».

Учні з великим задоволенням залучалися до анкетування
«Рівень дотримання прав людини в нашій школі» та «Чи захищені ваші права?» які змусили їх замислюватися над станом своїх прав.

Дуже цікавим був проведений  круглий  стіл  « Права людини, права дитини» за участю учнів 10 – 11 класів, де учні висловлюють свої думки про права дитини та людини

Бібліотекар Булай Д.Г. оформила книжкову виставку-презентацію видань про права людини та стенд «Правова освіта учнів».

ЗДВР Бота А.В.