16 грудня 2013 року відбулося засідання педагогічної ради. На порядок денний було винесено 8 питань.

• Директор закладу  Гавка С.Д. та заступник директора з НВР Морар М.І. проаналізували  стан викладання  біології та хімії в закладі та роботу шкільної бібліотеки.
• Заступник директора з НВР ДП  Нікорюк А.С. ознайомила присутніх про результати комплексного вивчення роботи старшої  групи дошкільного підрозділу.
• На педагогічній раді також  обговорювались результати проведення І та  ІІ етапів  Всеукраїнських  олімпіад з основ наук та завдання на третій етап.
• З проблеми пошуку і підтримки обдарованої особистості виступила заступник директора з НР Дирда Р.М.
• Соціальний педагог Гузун Р.С. здійснила аналіз стану відвідування занять учнями закладу.
• З питання результатів дослідження психолого-педагогічної  адаптації учнів 1 та 5 класів до навчання та психологічні особливості даних категорій учнів слухали практичного психолога Гончарюк Г.І.
• Заступник директора з ВР Бота А.В. наголосила на важливість питання морального виховання  підростаючого покоління.
• Педагогічні працівники висунули  свої пропозиції під час обговорення запропонованих питань та обмінялись досвідом щодо організації роботи в деяких напрямках навчально-виховного процесу.
        За результатами розгляду зазначених питань були прийняті відповідні рішення.