Вы здесь

Главная

        Хоч наш вік це вік технологій та де б ми були, не тримаючи в руках книги. З глибокої давнини складає людство шану книзі – другу та пораднику. 

       Книжки, прочитані в дитинстві, часто запам’ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток , на світосприйняття, виробляють певні норми поведінки школяра. Ось чому важливо правильно організувати дитяче читання, спрямувати його так, щоб дитина не розгубилася у книжковому морі, щоб до її рук потрапили найнеобхідніші твори, щоб спілкування з книгою стало звичним, щоденним, і, що дуже важливо, приємним заняттям. Сприяють цьому різні виховні заходи та бібліотечні уроки.

        З 3 лютого по 7 лютого 2014 року під керівництвом бібліотекаря Булай Д.Г. та педагога організатора Цуркан В.Д.  в НВК «Боянська гімназія» проводився тиждень книги.

Маленькі читачі  1-4 класів відвідали виставку шкільної бібліотеки  «Книга – мудрий старший    друг, книга знає  все  навкруг» та «Бережи книгу ! Вона твій друг і порадник». 

       А учні (3,9,5 кл.) показали веселу виставу «Нам без книг ніяк не можна!». Вона проводилась із використанням         мультимедійної презентації  яку підготувала Жирова Маріанна учениця 10 класу. Були запрошені молодші школярі. Казкова Книжкова Фея, Книголіт та Книжковий Лікар протягом усього свята навчали дітей бережному ставленню до книги,              розповідали про значимість та необхідність її у нашому житті. А учениці 3 кл. Топорівськая Марія та Ніскоромна Юстина подарували глядачам свій незрівнянний спів. Миндреску Марія учениця 11 класу, розповіла про виникнення та шлях книги до сьогодення. 

Не покладаючи рук працювали у книжковій лікарні учні 8 класу. З захопленням та обережністю ремонтували дітлахи занедбані невдячними руками книжки.

 Тиждень закінчився, а отримані знання та емоції залишаться ще надовго.

Бібліотекар   Булай Д..Г.