Повітря — це велике диво, діти.
І все життя — це казка чарівна.
І кожній миті треба нам радіти,
Земля казкова і у нас одна.

У  вівторок  у дошкільному підрозділі було проведено відкрите заняття для дітей середньої групи з елементами пошуково-дослідницької діяльності  на  тему: «Всім потрібне повітря».
      Метою заняття було ознайомити дітей із тим, що повітря є навколо нас, розширити уявлення про властивості повітря; за допомогою спостережень і дослідів підводити до самостійних висновків, розуміння того, що без повітря не буде життя на Землі; виховувати дбайливе ставлення до довкілля, бажання пізнавати нове.
     До дітей , залетіла чарівна повітряна кулька і принесла з собою загадку, розгадкою якою було – повітря. До повітря  вони не змогли  доторкнутися, але  дослідили його властивості: впіймали його долоньками,  набрали  повітря у пакети і закрутили,  розглянули  повітряну кульку і  надувні іграшки.
А під час гри « Покажи правильно»  діти ,  дізнались й розкрили чимало секретів повітря.