«Свою Україну любіть.
Любіть її... во врем'я люте,
В останню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть!»

Тарас Шевченко

Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
        У 2014 році відзначається 200 річниця від дня народження поета. В нашій школі уже стало традицією відзначати шевченківські дні.
         З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця в школі пройдуть різноманітні заходи.

План заходів до 200 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

1.Книжково-ілюстративні виставки: «Вічний, як народ», «Цілюще джерело Шевченківської музи», «Шевченкове слово в віках  не старіє», «Володар дум і сподівань народу»
2.Шевченківські дні, літературні вечори, конкурси знавців творчості Т.Шевченка, усні журнали, брейн - ринги, літературно-музичні композиції
3.У кабінетах української мови та літератури оформити куточки «Світлиця Шевченка»
4.Поетичні читання «Знову відкриваю Кобзаря»
5. Участь у  учительський науково-практичній  конференції «Тарасова любов до тебе, Україно!»
6.Перегляд художніх фільмів та телепрограм про Т.Г.Шевченка
7.Тематичні уроки «Уклін Шевченку», вечори «От де, люди, наша слава – слава України», виставки творів Т.Г.Шевченка, плакатів, листівок, матеріалів періодичної преси, присвячених поету «У вінок пам’яті Кобзаря»
8. Учнівські проекти присвячені творчості Т.Г.Шевченка.