Закінчилася і відійшла в історію афганська війна. Ніким і нікому не оголошена, героїчна і трагічна вона виявилася в 2 рази довшою , ніж Велика Вітчизняна війна. Проходять роки, але і досі залишається актуальним питання: чи потрібні були наші хлопці в Афганістані? І немає однозначної відповіді… А тоді ні в кого не було сумнівів в правильності прийнятих рішень. І наші війська, вірні військовій присязі, відправились на чужу землю виконувати «інтернаціональний обов'язок».
      Ми маємо знати про страшні події афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

Учні представниками разом з виконавчої влади села  взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника воїна інтернаціоналіста Бота Іван О.

Урочиста лінійка присвячена 25-ї річниці виведення радянських військ з територій Афганістану за участю батька героїчно загиблого солдата Бота Івана О. – Бота Олександра Ів.

Учні з цікавістю слухають розповідь Бота Олександра Ів. про шкільні та юнацькі роки, про початок трудового шляху, про військову службу в НДР  та Афганістані сина Івана.

Ми завжди повинні пам’ятати про учасників цієї жахливої війни, і Вам, шановні воїни – афганці, бажаємо, щоб Ваше життя під мирним українським небом було наповнене щастям, здоров’ям і впевненістю у майбутньому, щоб біль війни ніколи не повернувся до Вас і Ваших дітей.

ЗДВР - Бота А.В
Пед. орг. - Цуркан В.Д.