24 лютого 2014 року відбулось чергове засідання педагогічної ради НВК  «Боянська гімназія», під час якої було розглянуто шість  питань.
     Засідання педагогічної ради розпочалося з аналізу стану викладання та рівеня навчальних досягнень учнів в початкових класах та стан викладання фізичної культури в 1-11 класах.
  Присутні були ознайомлені з порядком закінчення 2013/2014 навчального року,  проведення навчальних екскурсій та навчальної практики,  про  хід підготовки закладу до проведення державної підсумкової атестації.  Також заслухалось питання про цьогорічну систему проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
   Не менш важливим моментом засідання  було  обговорення питання щодо необхідності та важливості об'єднання зусиль педагогічного колективу і батьків у розвитку дитини як особистості.

Педагогічною радою були затвердженні попередні списки учнів 9 класу  для вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою та список випускників  11 класу  кандидатів на нагородження золотою та срібною медалями.
   На даному засіданні була затверджена програма «Обдаровані діти» на період 2014-2019 рр.

На завершальному  етапі  засідання заслухали   питання  про результати тематичного контролю креативного розвитку особистості дитини у середній та старшій групах дошкільного підрозділу за освітньою лінією «Гра дитини».
   Під час обговорення  запропонованих питань педагогічні працівники висунули  свої пропозиції та обмінялись досвідом щодо організації роботи в деяких напрямках навчально-виховного процесу. За результатами розгляду зазначених питань були прийняті відповідні рішення.

Заступник директора з НВР
Гончарюк Г.І.