Класний керівник  - стержень виховного процесу. Це нитка , яка зв’язує в одне ціле дитину, вчителя - предметника, батьків. Класний керівник-вихователь, організатор, соціальний педагог, друг для кожної дитини.
     27 лютого в НВК «Боянська гімназія» відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників та класоводів на тему: «Удосконалення родинного виховання».

На засіданні було проаналізовано роль класного керівника у вихованні дітей при взаємодії з батьками. Під час обговорення цього питання вчителі ще раз  прийшли до висновку, що класний керівник має бути,  з одного боку,сполучною ланкою між школою та сім'єю, а з іншого боку – організатором підвищення педагогічної культури батьків. Головним завданням родинного виховання є гармонійний, всебічний розвиток дитини, підготовка ії до життя в існуючих соціальних умовах. А правове виховання учнів це  вимога часу.

Керівник методоб'єднання  класних керівників
  Гузун Р.С.