200 років тому Україна подарувала світові Генія, Поета, Пророка, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повноводою рікою влилися в загальний потік людської культури. Без постаті Великого  Кобзаря вже неможливо уявити Україну.
     З нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в НВК «Боянська гімназія» проведено ряд виховних заходів, на яких учні мали змогу доторкнутися до поетичної спадщини Кобзаря, висловити власний погляд на його творчість, перевірити та зміцнити знання про поета.
       Шевченківський тиждень розпочався оформленням стенду «200-річчя з дня народження Великого Кобзаря».
       У вівторок, 4 березня, була проведена вікторина «Тарас Шевченко вічно з нами».

5 березня проводився конкурс найкращого декламатора віршів Т. Шевченка «Ми любимо твої вірші, Тарасе!».
Члени журі визначили наступні результати:
     Гран-прі – Жирова Маріана, учениця 10 класу
І місце – Мельник Юліана, учениця 7 класу
                 Городинська Марія, учениця 9 класу
                Миндреску Марія, учениця 11-А класу
ІІ місце – Морар Аліна, Дирда Марія, Вайпан Діана, Бузей Марінела, Жук
                 Василь, Житарюк Павло, Миндреску Адріана, Порожні Олена,
                 Спрід Ліліана, Гаука Ганна, Ігнатюк Марія, Анкуца Крістіан,
                 Топорівська Аурелія, Гаука Марія.

Можливість дізнатися про нове та переосмислити творчість Кобзаря на сучасному етапі дала учням загальношкільна лінійка «Слово Тараса – наша гордість і окраса!», яка проводилася 6 березня.

вчитель української мови та літератури

Бузей А.В