Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світову славу. А його поетичне слово – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.
        Нині вся українська спільнота проводить відповідні урочистості з нагоди вшанування пам’яті та популяризації творчості видатного сина українського народу. Не залишається осторонь таких подій і вихователі  дошкільного підрозділу які  з 03.03.2014 по 07.03.2014   організували  в методичному кабінеті  тематичну виставку «Шевченківська світлиця» та оформили по групах  виставки дитячої літератури, репродукцій картин, наочних посібників присвячених життю та творчості великого Кобзаря.

З метою збереження духовної культури молодого покоління, пробудження естетичних та моральних почуттів дошкільників, з  дітьми  старшої  групи  проведено  тематичне заняття на тему: «Тарас Шевченко – син України» присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. З перших хвилин заняття  дошкільнята поринули у захоплюючі події минулого нашого народу.  Дітлахи не тільки з цікавістю слухали розповіді ведучої про життя Тараса Григоровича та його творчі здобутки, але  й самі продекламували всесвітньо відомі Шевченкові «Садок вишневий біля хати» та віршовані рядки про Україну, її мальовничу природу, що зачарувала свого часу поета, співали пісні «Зацвіла в долині», «Тече вода з-під явора», прослухали композицію «Реве та стогне Дніпро широкий».
     На завершення заняття  дошкільнята виконали пісню «Слово Кобзаря» .

Нікорюк А.С.
заступник директора з НВР дошкільного підрозділу