8 березня – міжнародний жіночий день, який святкують щороку в багатьох країнах. Не оминуло свято і нашу школу.  Самоврядування школи  підготувало вітання для своїх вчителів, учениць та працівників школи. Зокрема, цікавим виявився матеріал про те, як святкують 8 березня в інших країнах світу, традиції і звичаї святкування цього дня в Європі та цікаві веселі факти про свято жінок.

Приємні вітання та щирі по¬бажання лунали і від учнів 4-5 класів під керівництвом Жук М.В. та Шинкури З.З.

Учні 5-11 класів підготували виховний захід, під назвою «8 березня — свято мам і бабусь» під керівництвом Бабій Д.Г.. На свято були запрошені всі вчителі школи.  Ми побачили чудові  виступи та цікаві сценки, гостями були казкові герої, метелики, джентльмени та інші весняні герої. Діти  вручили  своїм вчителькам чудові листівки, які були  зроблені власноруч. Свято закінчилося, а весняний настрій, відчуття ніжності і теплоти залишились.

Педагог організатор
Цуркан В.Д.