З 11 по 14 березня у НВК «Боянська гімназія» проходив тиждень «Алло, шукаємо таланти!». Цей тиждень, в черговий раз, довів всім, що наша гімназія, пересіяна талановитими особистостями. Талановиті учні всіх класів, активно долучались до всіх заходів, які проводились протягом тижня.
    Розпочався талановитий тиждень з оформлення фотогалереї «З життя ансамблю «Міоріца»…», який успішно радує своїм талантом нашу школу.

Також був оформлений стенд «Танець - це наше життя!»

Другий день почався жваво. Був проведений конкурс про музичні інструменти, де учні порадували своїми знаннями в музиці. Також відбулось відкриття виставки юної художниці Молдован Діани.

У четвер була оформлена виставка народного вбрання. Діти охоче залучились до цього дійства. Цим показуючи свою любов до свого села, шану своїм предкам та дбайливе ставлення до боянського народного одягу.

П’ятниця виявилась багата на різні дійства: був випущений перший випуск газети «Калейдоскоп мистецтв». Проводився конкурс кращих робіт на тему «А ми творимо пречудово, веселково, кольорово…». Були проведені спортивні змагання серед учнів 8-11 класів.

В цей же день були проведенні підсумки всього тижня і нагородженні ті діти, які не тільки володіють талантом, але гідно представляють честь нашої гімназії і поза ним.

Коли Бог вирішив наділити дітей усього світу талантами, то на наших гімназистів не поскупився і нагородив їх всіма талантами землі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. В нашій школі ми ростимо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. У нас є і прихильники музики, любителі хореографічного мистецтва, прекрасні майстри, талановиті художники, щиросердечні поети, відважні спортсмени…
      Молдован Діана – учениця 7 класу, чиїми унікальними малюнками пишається наша школа.

Цуркан Марія – учениця 9 класу, наділена справжнім талантом співу. Вона є переможницею багатьох конкурсів та фестивалів, здобула багато нагород.

Серед наших гімназистів є талановита дівчина, яка майстерно володіє поетичним словом. Це учениця 10 класу Жирова Маріана.

По особливому закохана у музику, а саме у мелодію скрипки є і учениця 10 класу Ігнатюк Марія. Вона віртуозно справляється цим інструментом на різних конкурсах та концертах.

На всіх шкільних, районних та обласних конкурсах показує свій талант Босович Анна - Кароліна. Багато фантазій та творчості докладають у своїх роботах Морар Аліна, Бзові Каріна, Мігалескул Марія, Гавка Марія.

Учні гімназії живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот. Найкраще у спорті проявляють свої таланти: Лерку Віталій, Семенюк Микола, Жолонковський Марин та Вайпан Петро.

Великою гордістю нашої гімназії є чудовий ансамбль народного танцю «Міоріца». Учні ансамблю відрізняються відмінною працьовитістю, зразковою дружбою, здоровою впевненістю в собі та великими досягненнями. Це особистості,  які не тільки розвивають свій талант, а і показують на особистому прикладі як треба поважати свої коріння, любити і пізнавати те, що оточує нас в сьогоденні.

Ми не можемо знати, яка буде майбутня доля наших талановитих гімназистів, але ми можемо впевнено сказати, що всі вони стануть хорошими людьми. І наш тиждень талантів цьому підтвердження!

Керівник гуртка «Народний танець»
           Басараба М. М.