19 березня   у дошкільному підрозділі  у групі раннього віку "Веселка" відбулося відкрите  інтегроване  заняття (ознайомлення з довкіллям, розвиток мовлення , математика) на тему: «Подорож до весняного лісу». Провела заняття вихователь  Цирдя М.В. яка в цьому навчальному році атестується.
    Мета заняття полягала в тому, щоб навчити дітей називати і співвідносити основні кольори (червоний, синій, зелений, жовтий); уточнювати знання про величину (великий, середній, малий); продовжувати вчити розрізняти і називати геометричні фігури (коло, квадрат); розвивати логічне мислення, пам’ять та мову; виховувати турботливе ставлення до природи; вміння діяти за словесною інструкцією вихователя;  любов та інтерес до живої природи.

Заняття проходило захопливо та пізнавально для дітей, в ігровій формі, а все це завдяки тому, що педагог вміло спланувала заняття, використавши при цьому всі можливі педагогічні технології розвитку здібностей дітей. Діти із задоволенням відправилися в чарівному автобусі в подорож до лісу. Особливо сподобалась дітям зупинки «Лісова галявина», «Озеро у лісі»;  дидактичні  ігри  «Квітка для метелика» та «Розумні ручки» в яких  діти граючи  закріпили знання кольорів та уміння співвідносити предмети за кольором.
     Заняття було організоване та проведене на високому рівні, що дало змогу дітям  удосконалити набутті раніш знання, уміння та навички, отримати радісний, позитивний настрій.