Порядок закінчення 2013/2014 навчального року і проведення державної підсумкової атестації визначений  відповідно до наказу управління  освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації від 28.02.2014 року № 76 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році».
   Навчальні заняття в 1-11 класах завершуються  30 травня  2014 року.
Для учнів 1-4 класах організовуються навчальні екскурсії з 2 по 5 червня, для учнів 5-8 та 10 класів – навчальні екскурсії та навчальна практика з 2  по 13 червня.
   30 травня 2014 року проводитиметься свято «Останній дзвоник».

Відповідно до рекомендацій, адміністрацією НВК «Боянська гімназія» затверджений графік проведення державної підсумкової атестації  та склад державних атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації за освітній рівень початкової, базової та повної загальної середньої освіти:

Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-го  класу відбудеться на урочистих зборах 18 червня. Випускний вечір випускники 11-х класів святкуватимуть  31 травня 2014 року.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи