Вы здесь

Главная

       Прихід весни у нашому селі не можливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. Вихованці дошкільного підрозділу  з нетерпінням очікували весни, важливим вісником якої е приліт птахів.
Про птахів вихователі   розповідали казки,вірші  разом з дітьми  їх малювали,  співали пісні.   Під час занять та прогулянок малюки дізнавалися про незвичайні пташині мандри, проте, як з кожним роком зменшується чисельність видів птахів. Багато з них стають рідкісними або й зовсім зникають. Для того, щоб запобігти зникненню птахів, їх треба вивчати, знати їхні потреби й охороняти. Тому  вихователі запропонували батькам  взяти участь у весняній  акції «Домівка для пернатих друзів».
     До свята зустрічі птахів вихователі підготували та провели різноманітні вікторини, ігри на свіжому повітрі, конкурси.

    Юні вихованці в цей день  – розвісили шпаківні, які заздалегідь були зроблені  батьками. Активними учасниками весняної акції «Домівка для пернатих друзів» визнані батьки: Фалка Дмитро та Гарасим Діну. Щиро дякуємо  батькам  та родинам   за допомогу. Птахи – посланці миру, вони не знають державних кордонів і несуть радість і захоплення усім людям. Птахи – частинка природи, які потребують  любові.  Окрім того, що вони дарують нам чудовий спів, птахи контролюють баланс популяції комах, а також прибирають з вулиць залишки харчових продуктів. 

Щоб охороняти пташок, треба їх знати і любити. Тож нехай бажання допомогти ближньому стане для маленьких громадян України мотивом на шляху до шляхетних звершень!