Відповідно до плану роботи дошкільного підрозділу у четвер 3 квітня було проведено колективний перегляд на тему: «Повторення    і закріплення   програмного матеріалу  з математики  у другої половині  дня» з дітьми молодшого віку. Провела заняття вихователь ІІ молодшої групи Горда О.І..
      У математичній підготовці програмою передбачено навчанням дітей рахунку, розвитком уявлень про кількість і числі в межах першого десятка, поділу предметів на рівні частини, розвитку уявлень про геометричні фігури, про час, формування розуміння просторових відносин.

Це завдання вирішувалися  в основному в ігровій та практичній діяльності. Заняття  почалось  з психогімнастики , цікавої гри «Хто живе у ставку» та  привітанням  з гостем -   лелекою  Кламп. Під час дидактичних  игор «Складі пазли», «Знайді пару» та «Равлик» діти повторювали виділяти один предмет, складати групу предметів, опановували  термінами «один» і «багато» та правильно вживати вирази «більше на один», «менше на один», «порівно».
    На основі накопиченого на  заняттях  досвіду діти  назвали геометричні  фігури ( квадрат, коло, трикутник) та склали з цих фігур забавного жабеня.
   На протезі заняття вихователь здійснювала  не тільки освітні завдання, але і вирішувала  виховні  -  познайомила  дошкільнят з правилами поведінки, виховувала  у них старанність, організованість, звичку до точності, сдержанн6ость, наполегливість, цілеспрямованість, активне ставлення до власної діяльності.