Щорічно у загальноосвітніх закладах проводяться заходи до Дня зустрічі птахів, який відзначається 1 квітня. З нагоди цього свята вихователі та педагоги проводять виховні заходи, акції, виховні години, майстер-класи з виготовлення годівничок та будиночків для птахів з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

Ось і учні 2 класу разом з класним керівником Басараба Л.Т. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «День птахів»,  завданням якого є залучити дітей до охорони птахів шляхом майстрування пташиних будиночків, виявити і залучити найбільш талановитих учасників конкурсу. Виготовленні годівнички та шпаківні учні розмістили на території закладу. Також учні НВК «Боянської гімназії» підготували для всіх присутніх виступ, який складався з цікавих фактів про птахів та віршів.

Сподіваємось, що проведений захід нікого не залишить байдужим, наші гості відкриють для себе щось нове про життєдіяльність птахів і пам`ятатимуть, що птахи - наші вірні друзі і помічники. Їх необхідно берегти, охороняти і допомагати їм, особливо в сувору зимову пору, не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони веселі, гарні, і самою своєю присутністю та поведінкою прикрашають і оживляють сади та ліси. Крім того, багато птахів чудово співають, викликаючи у людей добрий, радісний настрій.

Отож, бережімо й захищаймо наших пернатих друзів і помічників!