О, хімія!
Найкраща із наук
Ти ворогом і другом можеш бути;
Убити все живе й допомогти
Красу життя сповна відчути.
Усе залежить від тих рук
В яких твої досягнення і сила
Від розуму і мудрості людини.

Ці слова стали своєрідним девізом тижня хімії, що відбувся у нашому навчальному закладі з 31.03.2014 по 04.04.2014. В цьому році він був присвячений 180-річчю з дня народження Д.І.Менделєєва та 145-річчю відкриття Періодичного закону.
   В історії розвитку науки відомо багато великих відкритів. Але деякі з них можна співставити з тим, що зробив Менделєєв – найвидатніший хімік світу. Хоча із часу відкриття його закону пройшло багато років, ніхто не може сказати, коли буде до кінця зрозумілий весь зміст знаменитої «таблиці Менделєєва».
  Мета тижня: ознайомити учнів з цікавими фактами життя й науковою діяль¬ністю російського вченого-хіміка Д. І. Менделєєва; показати його роль у створенні універсальної класифікації хімічних елементів періодичної системи та інших на¬укових відкриттів XIXст.; сприя¬ти зацікавленості до хімії, її наукових надбань.

Дійсно, таблиця Менделєєва - це наш путівник по країні хімії, наш рятівник у "хімічно складних" ситуаціях. Тільки потрібно зуміти побачити все, що в ній написано і не написано, треба вміти читати між рядків.

У рамках цього тижня був організований конкурс плакатів, малюнків учнів 7-10 класів «Хімія у нашому житті», кращим визнаний малюнок учениці 7 класу Молдован Діани. Тематичні стіннівки з цікавою інформацією дали можливість учням школи поповнити свої знання з хімії. Кращими серед них були роботи учениць 10 класу  Мігалеску Марії та Босович Кароліни.
    Тиждень був цікавим, творчим та науковим. Це проявилося у всіх провідних заходах. Проведений тиждень показав стійкий інтерес до даного предмету.

Вчитель хіміії Молдован О.В.