12 квітня 2014 року в нашій школі відбувся черговий суботник в рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Він проходив під девізом «Зробимо свою школу красивою, затишною й упорядженою!». Адміністрація школи, учні 2-11 класів, учителі, техперсонал дружно вийшли навести порядок на пришкільній ділянці. Для всіх учасників знайшлася робота.  Щоб доріжки біля школи стали чистими, а клумби вкрилися першими весняними квітами, усі учасники з великим ентузіазмом скопували грунт, виривали бур’ян, збирали сміття, саджали квіти.
   Нехай наша улюблена територія навколо школи буде чистою і радує око усім перехожим!

З метою покращення озеленення території села, сприяння екологічно чистому довкіллю на території села учнями разом з педагогами було посаджено 150 саджанців різних дерев.

Шкільний колектив попрацював на славу! Тому завжди біля нашої школи чисто й затишно.