Найпрекраснішим святом, яке зберігає та примножує віковічні традиції нашого народу є Пасха Христова. Саме у такі урочисті дні люди стають добрішими, гуманнішими і щирими – у світі панує любов. Великодні свята приносять кожному з нас масу світлих надій, радість і щастя. Свіжоспечена паска, розмальовані писанки, палаючі свічки створюють відчуття гармонії  внутрішнього світу людини із реальною буденністю. Найприємніше, коли до Великодніх свят із відповідальністю та радістю ставляться діти, адже вони є майбутнім нашого суспільс¬тва і продовжувачами пасхальних традицій.

14 квітня у нашому закладі відбулася виставка великодніх композицій.  Участь в цій виставці  взяли всі класи. Композиції були виконані зі смаком та любов’ю. Учні втілювали свої святкові фантазії у пасхальних композиціях, кожна з яких є своєрідним витвором мистецтва. Було використано безліч матеріалів, що гармонійно поєднувалися у єдине ціле і прекрасне. Запашні пасочки, кольорові писанки, маленькі курчатка і щирі привітання із листівок створювали святкову атмосферу і дарували радість глядачам. За підсумками оцінок журі переможцями конкурсів стали:

Молодша категорія:
І  місце  -  1 клас
ІІ місце –  2 клас
ІІІ місце -  3, 4 клас

Середня категорія:
І  місце  -  6 клас
ІІ місце – 8 клас
ІІІ місце – 5, 7 клас

Старша категорія:
І місце –  10 клас
ІІ місце -  9 клас
ІІІ місце – 11-А, 11-Б клас

Хочеться подякувати всім за приємні емоції та хороший настрій, а також побажати творчого натхнення і нових сил для створення нових шедеврів.