Чорнобильська катастрофа - це екологічна катастрофа, що була спричинена руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України.  Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
   Масштаби катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.
    Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного українця, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Згідно плану проведення тижня у закладі проводилися слідуючи заходи:
- класоводи 1-4 класів та класні керівники5-11 класів провели тематичні години спілкування
- був оформлений стенд « Трагічний квітень 1986»
- у бібліотеці оформлена виставка літератури про Чорнобиль
- проведена загальношкільна лінійка присвячена пам’яті жертв радіаційних катастроф.

На лінійці учні школи ознайомилися з  стендом  “Трагічний травень 1986 ”, згадали історичні дані трагічної події та вшанували людей, які героїчно воювали з атомом.

Мовчать слова, як квіти обеліскам,
Радіаційна зона не зника.
Живих вшануймо і вклонімось низько
Сльозина болю по щоці стіка.