Дитинство -  найважливіший і неповторний період у житті кожної людини. Справжньою маленькою країною дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя є дошкільний навчальний заклад. Тут дітям комфортно і затишно. Тут можна все! Дружити. Мріяти. Малювати. Сумувати. Гратися. Творити. Радіти. Міркувати. Помилятися. Фантазувати  Саме дитячий садок забезпечує всебічний розвиток дитини відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб, набуття нею життєвого досвіду та стає своєрідним посередником між сімє’ю та навколишнім світом. Педагогічний колектив дошкільного підрозділу  працює у спільній взаємодії з батьками, залучаючи родини вихованців до тісної співпраці. Батьки та педагоги -  це живий організм, об’єднаний спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю.

Так, 8 травня в ДП  відбулися загальні батьківські збори під таким чудовим гаслом «Сім’я  та дитячий садок – два  берега у  могутньої  ріки, що зветься виховання». Збори   розпочала директор  закладу Гавка С.Д. , яка наголосила на тому, що саме  завдяки батьківській підтримці заклад  має такі чудові результати – це естетичний вигляд групових кімнат, коридорів, ігрових майданчиків, зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка. Наступним етапом зборів був звіт заступника директора з НВР по дошкільному підрозділу Нікорюк А.С. про навчально-виховну роботу  ДП в 2013-2014 н. р., та перспективи наступного року.
   Психолог закладу  Гарасим Г.В.  розповіла батькам про значення сім’ї у вихованні дитини-дошкільника, про вплив батьківської любові на формування дитячого характеру. Булига Т.Г. – медична сестра дошкільного підрозділу повідомила батькам про режим дошкільника та про гігієну дитини в садочку та вдома. Голова БК  Кравчук А.І.  прозвітувала  про діяльність батьківського комітету в 2013-2014 н.р.

Збори пройшли в теплій дружній атмосфері, адміністрація закладу  подякувала батькам за те, що вони не байдужі до життя діток в садочку.