Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. Слово "мати", "мамо", "матуся" завжди асоціюється у нас з любов'ю, добротою, ласкою. Мати - найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю.
   День матері - сімейне свято, і це важливий момент у вихованні дітей. Саме діти повинні пізнати, відчути, ким є для них мати, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує. У щасливої матері зростають щасливі діти, тому давайте робити життя наших матусь прекрасним!

Минулого тижня в дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» відбулося  свято присвячене Міжнародному дню матері, на які були запрошені мами та бабусі. У подарунок їм діти влаштували святковий концерт. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісні та танцювали. Діти дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та турботу до них.