З 01 по 05 вересня в   дошкільному  підрозділі  НВК «Боянська  гімназія»  розпочато тиждень тематичних занять,  під гаслом «Єдина країна -Україна», основною метою яких було: формування розуміння єдності та цілісності українського народу, розвиток гармонійної особистості, патріотичних почуттів, виховання у дітей любові до своєї Батьківщини та бажання рости гідними громадянами неньки України.

Протягом  тижня  дошкільнята вчилися співати Гімн України,  дізнались, що символізують кольори прапора, знаходили на карті  Київ, Чернівці, Буковину.
     Граючись у дидактичні ігри, діти  закріпили свої знання про державні та національні символи України, декламували вірші та співали пісні про Батьківщину. Вихованці старшої групи створили колективну композицію «Наша країна – Україна» а діти середньої  групи зробили прапор України.  Діти отримали багато позитивних емоцій та яскравих вражень.

Малюки щиро  молилися за спокій на землі. Низько схиливши голови, вшанували  хвилиною мовчання загиблих героїв .