Здоров'я – основа усього на світі.
      Здоровими бути бажають всі діти.
                                                                                      А щоб рости і гартуватись,
                                                                            Треба спортом всім займатись

Фізичне виховання є одним з найважливіших напрямків дошкільної освіти. Воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров'я дошкільників, гармонійний розвиток, формування у дітей життєво важливих рухових умінь і навичок, вироблення звички до здорового способу життя.
         З метою підтримки фізичної культури і спорту, як важливого чинника утвердження здорового способу життя, з 8 по 12 вересня у дошкільному  підрозділі  НВК «Боянська гімназія» активно проходив Олімпійський тиждень.  Впродовж тижня відбулися спортивні заняття, бесіди, де вихователі розповідали малюкам про олімпійські традиції та ознайомлювали їх із  видами спорту. А також були організовані ігри-естафети, спортивні розваги, рухливі ігри та змагання  девізом яких був: « Бути здоровим – висока мета, кожного хто у садочку зроста. Бути здоровим, красивим і дужим, розумним, активним і чуйним до друзів».