Благодатний вересень  вимальовує барвами луги, гаї і діброви.
   Матінка-земля, восхваляє життєстверджуючу перемогу світла і тепла, дарує людям віру, надію і любов. 26 вересня, у цей неповторний хвилюючий час, у дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» відзначили  Всеукраїнський День Дошкілля.
   День дошкіллля – це день особливої уваги до тих, хто виховує і кого виховують в дошкільних навчальних закладах. Адже дуже важливо як і в яких умовах закладається фундамент майбутньої особистості.

Діти  старшої та середньої груп подарували особливу  вдячність своїм вихователям та всім працівникам за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, тому що, дитячий садок для них – другий  дім, в якому затишно та тепло.
       День Дошкілля  єднає дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства.

Нікорюк А.С.
заступник директора з НВР дошкільного підрозділу