Людяність, доброта, чуйність, милосердя…Саме над вихованням таких рис у школярів працює наш педагогічний колектив та учнівське самоврядування.

У школі стало доброю традицією на початку жовтня проводити акцію «Милосердя». Від першокласників до старшокласників кожен намагається долучитися до цієї благодійної акції, щоб бодай хоч трішки підтримати  тих, хто потребує допомоги та уваги. З відповідальністю та почуттям обов’язку учні школи збирали продукти харчування на суму 751 грн. які передані через районне відділення Червоного Хреста воїнам, які знаходяться у зоні АТО. Крім матеріальної допомоги учні написали вірші, листи, твори воїнам АТО.

Учні сподівається, що їхні листи прочитає зігріють солдат, швидше залікуються його рани, додасть їм віри в себе. Нехай солдати відчують що вони не просто захисники Вітчизни, вони справжні герої, на яких будуть рівнятися і сучасні, і майбутні покоління дітей.
   Так хочеться щоб слова, написані дитячою любов’ю, принесли радість усім, хто виборює нам право жити під мирним небом в єдиній країні.