Для учня в школі немає ближчої людини, ніж класний керівник. Це нитка , яка зв’язує в одне ціле дитину, вчителя - предметника, батьків. Класний керівник-вихователь, організатор, соціальний педагог, друг для кожної дитини.

20 листопада в НВК «Боянська гімназія» відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників та класоводів на тему:  « Організація системи профілактики правопорушень серед дітей та підлітків на основі гуманізації сучасної школи» , з порядком денним:
• Проблема адаптації п’ятикласників;
• Особливості педагогічного керівництва у формуванні працездатного учнівського колективу;
• Роль особистості класного керівника у формуванні працездатного учнівського колективу;
• Роль ради профілактикі правопорушень у вирішенні проблеми важковиховуваних учнів.
   Під час обговорення цих питань вчителі ще раз  прийшли до висновку, що . класний керівник має бути сполучною ланкою між школою та сім'єю, тому що кожен з нас, і дорослий і малий, є повноправним членом суспільства, його невід’ємною частиною, вільним і рівним у своїй гідності та правах.

Класному керівнику необхідно знати кожну дитину, розуміти, допомогати їй, сприяти й радіти їй успіхові.

Соціальний педагог
Гузун Р.С.