Кожен тематичний тиждень у школі – це можливість почути щось нове і цікаве будь-якого шкільного предмету чи сфери життя. З 17 до 21 листопада у нашій школі проходив ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ, під час якого відбувалися анкетування учнів, конференція, зустріч з представником  УМВС, єдиний урок права присвячений річниці 25 річниці з дня прийняття ООН Конвенції про права дитини , виховні справи  на правову тематику.

Метою Тижня права було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-правового спрямування; сприяти формуванню правової свідомості особистості; удосконалювати уміння логічно мислити; виховувати доброзичливість, людяність, тактовність, відповідальність.

Під час Тижня правової освіти до проведення заходів були залучені члени  школи «Молодий юрист»,  які готували  інформацію для учнів 1-11 класів на правову тематику.