Часто чуємо запитання: Чи потрібно дітям говорити про Голодомор? Можна ствердно відповісти: Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково. Тому, протягом тижня з 17 по 21 листопада, учні НВК «Боянська гімназія» вшанували пам'ять загиблих у часи страшного та лютого голодомору в Україні у 1932-1933 роках.  Були проведені такі заходи :
- Уроки пам’яті в 1-11-тих класах
-  Захист пошукової роботи : « Голодомор 1932-1933 – геноцид проти українського народу».
- Оформлена виставка літератури  яка висвітлює події 1932-1933, 1946-1947 в Україні
- Стенд: «Голодомор 1932-1933 в Україні»
- Класоводи та класні керівники провели виховні справи: « Пам’ятаємо минуле»
- Перегляд фільму: « Великий Голодомор»
-  Участь у акції «Запали свічку»

Не забуваймо нашу історію. І нехай у хвилину всенародної скорботи мільйони «свічок пам’яті» об’єднають нинішнє і наступні покоління у прагненні знати правду й шанувати історію рідного народу.