Зима — це холоди, заморозки, сніг, узори на склі, замети, завірюха, заметіль, поземка, крижані гори, зимові забави, Новий рік, подарунки, святкова ялинка. Ми спостерігаємо, емоційно переживаємо все це.
     А як намалювати зиму з дитиною?
     У четвер, 27.11.2014, приходячи до дитячого садка діти І молодшої групи побачивши перші сніжинки дуже зраділи, а  під час комплексного заняття (мовленнєвий розвиток та малювання) «На дерева, на лужок,  тихо падає сніжок» разом з вихователем Бабій А.В. навчилися створювати рівномірні сніжинки. Ознайомившись з прийомами пальчикової техніки намалювали пальчиками  колективну роботу «Сніжинка».
        Діти з задоволення брали участь у занятті та мріють що зима  подарує  їм  багато сніжинок.

Нікорюк А.С. та вихователь Бабій А.В.