З 01.12.2014  по 05.12.2014 р. в  НВК «Боянська гімназія» проводився  «Тиждень початкових класів». Почався він з   круглого  столу на тему « Обдаровані діти – наше майбутне.»

Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому.    Ті, які мають потенціал стати відомими зірками світового рівня, але, на жаль, поки не мають таких  можливостей.
    Мета  наша - це виявити, розкрити, допомогти та сприяти розвитку таланту дітей , ще з малку,   надання їм можливості проявити свою індивідуальність, краще пізнати себе..
        Ми завжди будемо спртяти й допогати всім обдарованими дітям.