Вишита колоссям і калиною,
Вигойдала співом солов’я,
Зветься величаво – Україною,
Земле зачарована моя.

В рамках тижня початкових класах провели виховний захід « Україно моя! Державні та народні символи України».
Одне з головних завдань школи – виховувати в учнів любов до рідної землі, до своєї Батьківщини. Так само кожна молода людина повинна володіти знаннями про Україну, про її культуру, історію, традиції і не в останню чергу про її символіку, бо вона є своєрідною карткою країни, вона ніби представляє її у світі, підтверджує  її існування.

Саме з метою прищеплення учням поваги до рідної землі був проведений  цей захід. На протязі дня учні початкових класів спілкувалися між собою на державній мові. Так само був оформлений стенд, присвячений символіці нашої держави.
З метою формування національної свідомості, виховання почуття любові до своєї Батьківщини з учнями 1-4 класів була організована літературно-музична композиція  «Державні та народні символи України».
   Головним завданням цього заходу  було ознайомити учнів із символікою України.  Учасники ж показали, що вони люблять рідний край, оберігають традиції українського народу та знають що крім державних символів, наша держава має ще й народні символи – калину, вербу, барвінок, рушник, бо не дарма народна мудрість стверджує, що без верби і калини нема України.

Можемо сказати, що проведення цього заходу в нашій школі ще раз підтвердило, що наші учні люблять українську мову та шанують її, бо вона є ознакою нашої держави і несе в собі нашу історію.

Класовод 1-Б класу
Жук М.В.