Вы здесь

Главная

        Охорона і зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінний фізичний розвиток є невід’ємною частиною освітньої роботи в дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія».
Спорт в житті кожного відіграє важливу роль, а особливо в житті дошкільника. Саме в цьому віці відбувається інтенсивний фізичний розвиток, від якого в подальшому залежить фізичне та психічне здоров'я дитини.
       Щоб підтримати бажання дітей активно займатися фізичними вправами та рухами, 5-го грудня вихователь Дирда Дора Василівна провела з дітьми молодшої групи  відкрите сюжетне фізкультурне заняття на тему казки «Колобок»,під назвою:«Веселий Колобок на гостинах у діток», у якому основні рухи та загально розвиваючі вправи були підпорядковані змісту казки: ходьба «подорож колобка»; перехід через містечок – для Ведмедя; стрибки на обох ногах з просуванням вперед – для Зайчика. Цікавою була рухлива гра «Пробудження зайченят».

      Переглядаючи заняття гості змогли спостерігати різні ритмічні вправи, різновиди ходьби по «доріжках здоров'я», які виготовили вихователі своїми руками, використавши різні побутові предмети: корки від пляшок, пластмасові кришки від банок, пластмасові трубочки, камінці на «озері» з тканини, пришиті «сліди»  ніжок.
    Заняття з фізичної культури, зуміла переконати вихователів у тому, що педагоги закладу ефективно використовують нестандартну фізкультуру для повноцінного фізичного розвитку дитини, зміцнення її кістково-опорної системи, формування гарної постави, попередження плоскостопості.

Нікорюк А.С. та вихователь Дирда Д.В.