Ось і  прийшла зима і разом з нею почались  зимові свята.  У НВК «Боянська гімназія» діти з радістю готуються до кожного  свята . Цього року розпочали святкування  зі  святом  Андрія.
       Народознавче свято «Андріївські  вечорниці» було організовано  вчителями  початкових класів Бота В.М., ЖукЛ.В., Булига П.В. та вихователем старшої групи Вешка М.М. з дітьми старшого дошкільного віку  та  молодшого шкільного віку.
      Метою свята було: виховувати бажання відроджувати  і оберігати народні звичаї; розвивати усне мовлення, формувати відчуття краси рідної мови; виховувати почуття любові до рідного краю.
     Господарі  свята, учні 4-го класу  ознайомили  дітей  з обрядовими дійствами та запросили всіх до свята. Діти співали андріївські пісні, танцювали,розгадували загадки та  жартували. Дівчата ліпили  смачні варенники а хлопці стежили за ними розповідаючи цікаві історії, почуті від батьків та бабусь про свято Андрія.
       Твори фольклору, пісні, вірші про працю, святкова атмосфера, краса оформлення приміщення – все це зробило свято неповторним.

Нікорюк А.С.
заступник директора з НВР дошкільного підрозділу