Маємо у році гарних свят багато
Та ніяк не замінить дітям одне свято.
Коли зимонька надходить, земля примерзає.
До діточок іде в гості свято Миколая.

Сьогодні у  дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» відбувся святковий ранок «Ніч на Миколая».
     З особливим нетерпінням діти чекають Дня Святого Миколая-Чудотворця: для них він означає довгоочікуване свято, улюблені  подарунки  і радість!
      Разом з дітьми старшої групи  цікаву програму для дітей підготувала вихователь старшої  групи  Жалба А.Г., під час якої діти дізналися  про традиції святкування цього дня, про Святого Миколая.
     Зірочки освітили стежинку для Ангелів, які були прислані до дітей Святим   Миколаєм. Діти розповіли про свої добрі вчинки, розповідали вірші,  розгадували загадки та співали пісні. Ангели взяли з дітей обіцянку бути чемними, добрими, слухатися батьків, шанувати їх, допомагати їм.
       Найприємнішим моментом свята завжди є отримання подарунків. Найменшим вихованцям Святий Миколай приніс ляльки, конструктор та пазли, в середню групу завітав з книжками і дошкою, а дітям старшої групи подарував іграшки. Після обіду усі малята отримали солодощі.