Вы здесь

Главная

  Для досягнення своєї мети необхідно наполегливо працювати, бути впевненими у собі і ніколи не зупинятися на досягнутому. Про це не забувають учні нашого закладу, члени наукового товариства «Еврика», які протягом останнього року працювали над науково-дослідними роботами. Для дослідження були обрані теми з математики, української літератури, історії, французької мови, фізики, астрономії, біології, народознавства. Учні Босович Ганна-Кароліна, Бзові Каріна-Марія, Лунгу Яна, Свекла Міхаєла-Родіка, Ігнатюк Марія, Житарюк Павло, Юрку Олена, Бузей Марінела знають, що немає нічого радіснішого за перемогу, тому наполегливо готувались до І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів Буковинської малої  академії наук, членів наукових товариств, об'єднань у 2014/2015 році. Для того, щоб результат був найкращим, вирішили 18 грудня провести шкільний етап конкурсу, на якому представили свої дослідження.
  Наші учні ще раз довели, що вони навчаються, займаються наукою, творчістю не за оцінку, не за винагороду, не за похвалу, а тому, що їм подобається навчатись, отримуючи задоволення у творчості.

Лунгу Яна, 10 клас. Тема роботи «Голодомор 1932-1933 років – геноцид проти українського народу.»

Жирова     Маріанна, 11 клас. «Релігійна та церковна лексика в романі Юрія Андруховича «Перверзія»            

Житарюк  Павло, 9 клас. «Екологічна оцінка якості води в річці Гуків села Бояни» 

Бузей   Марінелла, 8 клас. «Народне вбрання села Бояни»   

Юрку Олена, 9 клас. «Strigăturile în dansul popular din satul Boian»

Бзові     Каріна-Марія, 10 клас. «Галілео Галілей та телескопи»      

Свекла Міхаєла-Родіка, 10 клас. « Ісаак Ньютон та його закони»    

Ігнатюк Марія, 11 клас. « Рене Декарт та система координат»  

Босович Ганна-Кароліна, 11 клас. « Музеї – перлини Парижа».