Новий рік  - найбільш загадкове свято,оповите казкою і чудесами. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків.
   Сьогодні у дошкільному  підрозділі НВК «Боянська гімназія» відбувся карнавал новорічних ранків.
Відкрили святкування наймолодші дошкільнята, запросивши всіх до кошенят у гості. Малята веселились, танцювали, співали, створивши радісну атмосферу і веселий настрій. Казковий Дід Мороз завитав до дітей  з подарунками.
         Малята групи «Веселка» перетворились у гномів які приготували свої сюрпризи для Діда Мороза та Снігуроньки. Свято супроводжувалося веселими хороводами, піснями та іграми. Кожна дитина відчула невимовну радість отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза та Снігуроньки.

Святковий ранок продовжили вихованці середньої  групи. Всі присутні поринули у чарівну казку «Дванадцять місяців». Діти  з радістю допомогли чарівній дівчинці знайти в зимовому лісі підсніжники та своїми піснями, віршиками та танцями  створили радісну атмосферу і  веселий настрій всім гостям.
   На завершення до найстарших дошкільнят завітала Снігова Королева, яка розтанула від добрих дитячих сердець, лагідних усмішок, веселих пісень, запальних таночків. Добрий Дідусь Мороз та онучка грались, співали, танцювали. На прощання Дід Мороз не оминув жодної дитини, всім роздав новорічні подарунки, всіх привітав зі святом.
    Новорічні ранки завершились, залишаючи за собою радісний настрій, веселощі, спогади діткам і дорослим на цілий рік.

Нікорюк А.С.
заступник директора з НВР дошкільного підрозділу