29 грудня  2014 року відбулось  засідання педагогічної ради НВК  «Боянська гімназія», до порядку денного якого розглянуто шість питань .
    Розпочалось засідання педагогічної ради з аналізом стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів 5-11 класів з румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної) та  стану викладання фізичної культури в закладі.
Присутні були ознайомлені з етапами провадження у навчальний процес закладу профільної системи навчання

На завершальному  етапі  засідання заслухали  питання  громадянського виховання учнівської молоді та  важливість виховання в учнів загальнолюдських цінностей.
  Під час обговорення  запропонованих питань педагогічні працівники висунули  свої пропозиції та обмінялись досвідом щодо організації роботи в деяких напрямках навчально-виховного процесу. За результатами розгляду зазначених питань були прийняті відповідні рішення.