Учитель прагне вдосконалювати особистість. Доки живуть на світі вчителі та учні, доти світ перебуватиме у постійному розвитку, який веде до оновлення, духовного збагачення, моральної досконалості.
     28 січня в  НВК «Боянська гімназія» відбулося  ІІІ засідання методичного об'єднання класних керівників та класоводів на тему: «Організація системи формування ціннісного ставлення особистості до соціального і природного довкілля та до самої себе».

На засіданні було проаналізовано роль класного керівника в організації вихованого процесу та психологічного розвитку дітей. Метою обговорення між членами методоб’єднання було ознайомити учнів з поняттям здоров’я та його ознаками , формувати поняття «поведінка» і  здоров' я,  довести, що поведінка впливає на здоров'я людини; виховувати турботу про своє здоров'я та здоров'я родини, друзів, навколишніх. А також формувати уявлення про ввічливу людину, засвоювати з учнями правила ввічливості з метою самовдосконалення та самовиховання.