З  02.02.15 по 06.02.15 в НВК Боянській гімназії проводився тиждень англійської мови. Гасло тижня «Еnglish – language of peace . Language of friendship» що в перекладі означає «Англійська мова  - мова миру. Мова -  дружби» , оскільки саме порозуміння являється однією з найважливіших запорук  миру. Чому саме англійська мова? Тому що англійська є  найрозповсюдженішою   мовою у світі. Вона є офіційною в 55 країнах світу , для  370 млн. жителів землі англійська є рідною  мовою і для 150 млн. людей  2 офіційною мовою. Також цікавим фактом є , за даними  англійської організації  «British Counsil», кожна 5 людина в світі, на різних рівнях, володіє англійською мовою. Саме тому англійська мова є мовою єдності , дружби , любові та миру.
   На протязі тижня, учні мали змогу ознайомитись з творами всесвітньо  відомих  англомовних письменників, як і з низькою віршів  українських класиків перекладених англійською мовою.
    В середу 04.02.15  в 5 класі проводився відео-урок «Подорож  до Великобританії», під час якого діти мали можливість ознайомитись  інформаційно та візуально,з визначними місцями Об’єднаного Королівства. В  четвер 05.02.15  учні 3-7 класів продемонстрували  свою творчість , креативність та своє бачення англійсько-мовного світу  на виставці малюнків «English all over the world».

І на завершення тижня в п’ятницю 06.02.15  мала місце вікторина  «Brainstorm» між учнями 6-го та 7-го класів , учні  1-11 класів взяли участь у вікторині в якості глядачів та вболівальників.  Учні були згуртовані , працювали в команді , підтримували і допомагали один одному в вирішені задач.  Обидві команди чудово справилися з поставленими перед ними завданнями , тому перемогла дружба.

вчитель англійської мови

Шугані Ю.В.