Фізичне виховання дошкільнят - організований процес, спрямований на їхній фізичний розвиток, рухову, фізичну підготовку до творчої життєдіяльності, набуття знань, умінь та навичок з фізичної культури. Його пріоритетні завдання - формування, збереження, зміцнення та відновлення здоров'я дітей через комплекс фізкультурно - оздоровчих заходів. Заняття з фізичної культури, ранкова, гігієнічна, коригувальна гімнастики, фізкультурні хвилинки, динамічні паузи, рухливі ігри, спортивні вправи та ігри, піші переходи, спортивні вечори розваг та свята, дні здоров'я тощо, - усе це становить структуру фізичного виховання.
     Вихователь Дирда Д.В. надає  процесу фізичного виховання дітей оздоровчу спрямованость. Наповнює гімнастику  пробудження різноманітними рухами в комплексі з традиційними та нетрадиційними оздоровчими технологіями.  Для зміцнення імунної системи дітей  І молодшої групи вихователь у своїй роботі застосовує методику М.Єфименко  «Театр фізичного виховання»  та різні види профілактичного масажу.
Виконання дошкільниками фізичних вправ за даною методикою має розвивальний ефект якої поширюється на загальний розумовий і духовний розвиток.
      Ці методики мають ряд переваг серед інших видів фізичної активності: вони не вимагають великих приміщень і спеціального обладнання, можуть проводитися з дітьми як молодшого, так і старшого віку.